تامین مواد و بازرگانی

 

تامین مواد اولیه کارخانجات ، پیش نیاز توسعه و پویایی واحدهای تولیدی و زمینه ساز اشتغال و خودکفایی است. بدین منظور اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان کشور   جهت ایجاد روحیه اقتصاد مقاومتی و به منظور پیروی از سیاست های جهش تولید و استفاده از مواد اولیه با کیفیت ، محیطی را جهت اتصال تامین کنندگان مواد اولیه به مصرف کنندگان نهایی که همان اعضای این اتحادیه می باشند فراهم نموده است، ضمن اینکه به لحاظ قیمت تمام شده مواد و محصولات دارای قوانین منحصر به فرد می باشد.

 

چرخه تامین و توزیع امن

اتحادیه با ایجاد بستری امن جهت تبادل تجاری این اطمینان را به تامین کنندگان می دهد که بدون دغدغه های مالی ناشی از بازگشت سرمایه نسبت به توزیع عادلانه این اقلام در بین مصرف کنندگان واقعی این مواد و با حذف واسطه ها، چرخه تامین و توزیع مواد اولیه بصورت کاملا سالم جریان داشته باشد.

این شفافیت در توزیع باعث ایجاد امنیت مالی و روانی در تامین و توزیع مواد و همچنین رصد مواد مصرفی در سطح کارخانجات کشور شده و باعث می گردد کارخانجات به منابع با کیفیت و قیمت رقابتی دسترسی داشته باشند و همچنین منجر به تولید خوراک با کیفیت بالا و ارتقای سطح کیفی خوراک تولیدی در کشور خواهد گردید. همچنین کلیه تامین کنندگان می توانند محصولات خودرا با حفظ کیفیت استاندارد های بین المللی با قیمت های رقابتی و بدون نگرانی از بازگشت مبلغ فروش به دست مصرف کنندگان این محصولات برسانند. 

امید است با این سیاست گذاری سهم کوچکی در گرداندن چرخ های تولید کشور عزیزمان ایران داشته باشیم. بنابراین از آن دسته از تامین کنندگان معتبری که سابقه تولید و واردات مواد اولیه تغذیه ای، دارویی و شیمیایی را که در پروسه تولید خوراک دام مصرف می شوند، دعوت بعمل می آورد تا با ارسال اطلاعات مربوط به محصول و مواد اولیه خود در این چرخه تامین امن سهیم شوند. 

 

اشخاص حقیقی و حقوقی تامین کننده داخلی و خارجی اقم تغذیه ای نظیر ذرت، سویا،... و همچنین أقلام ویتامینه و معدنی شامل ویتامین ها، ریز مغذی ها، مواد تغذیه ای و ...درخواست کتبی خود را شامل اطلاعات و مشخصات فنی محصول به همراه  آنالیز و میزان تامین ماهیانه می توانند به بخش بازرگانی اتحادیه از طریق شماره نمابر ۰۲۱۶۶۹۳۲۷۸۸ و یا از طریق شماره واتس اپ به شماره ۰۹۹۲۰۱۰۷۰۲۲ منعکس نمایند. پس از بررسی اطلاعات دریافتی و تائید مشخصات اولیه و همچنین در خواست ها نسبت به عقد قرارداد تامین با این تامین.اقدام خواهد شد.