ایجاد زمینه های شناخت هرچه بیشتر مراجع تصمیم گیر کشور از مشکلات واحدهای تولیدی در کشور می باشد که می توان با اتخاذ تصمیمات مبتنی بر منطق اقتصادی و با عنایت بر منافع ملی، تداوم فعالیت این بخش از صنعت کشور را فراهم آورد تا با شرایط مطلوب، صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور در گسترش تولید و اشتغال و نهایتاً تامین نیاز واحدهای پرورشی گامهای اساسی و با ظرفیت تولیدی ایجاد شده کشور به سمت خوداتکایی رهنمون سازد. در همین راستا اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان کشور در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید و هم اکنون با بیش از ۶۵۰ کارخانه عضو بزرگترین تشکل تولیدی صنعت خوراک کشور می باشد. 

 

► از عمده اهداف صنفی اتحادیه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 شناخت مسائل و مشکلات صنعت و کوشش در جهت یافتن راه حلها و انتقال آنها به مسئولان کشور.

 گردآوری اطلاعات مناسب و مطلوب صنعت در زمینه تولید، توزیع و روابط کار و انتقال آنها به اعضاء و مسئولین ذیربط.

 سعی در یافتن راههای مناسب جهت کاهش وابستگی ارزی.

-کمک به تامین نهاده ها و مواد اولیه مورد نیاز با قیمت های مناسب و رقابتی برای اعضا.

 همکاری لازم با مسئولان ذیربط جهت دریافت تسهیلات برای کارخانجات از طریق بانکها و موسسات مالی در صورت لزوم.

 ارائه مکانیسمهای لازم جهت تعیین قیمت محصولات تولیدی و تنظیم بازار این محصولات که کالای استراتژیک هستند به نحوی که صلاح جامعه نیز در آن منظور شده باشد.

-کمک به توسعه کمی و کیفی واحدهای تولیدی و ارتقای سطح خوراک تولیدی در کشور.

کمک به برقراری ارتباط نزدیک میان اتحادیه و دانشگاهها و موسسات علمی و ارتباط با تشکلهای صنفی و صنعتی و سازمانهای مرتبط با توسعه خوراک دام به منظور بهبود کیفی و کمی شرایط این صنعت.

 

خدمات تخصصی اتحادیه به اعضا شامل عضویت، بازرگانی و تامین مواد اولیه،مشاوره فنی و علمی، سامانه اطلس، رتبه بندی کارخانجات، آموزش، مشاوره مالیاتی، داوری و برگزاری کمیسیونها تقسیم بندی می شود.

اتحادیه به عنوان مرجعی قانونی و از طریق کمیسیون های خود در جهت پیشگیری و رفع مشکلات اعضای خود و برای حمایت از اعضا گام برمیدارد. اتحادیه به عنوان رابطی میان سازمان های دولتی و اعضا به دنبال حمایت کامل اعضای خود، آسیب شناسی و برطرف نمودن مشکلات، شناسایی و معرفی واحدهای خوش نام، برخورد با واحدهای متخلف در جهت زایل نشدن حقوق اعضای قانونی، ارتقای سطح دانش کیفی، برگزاری نمایشگاه های تخصصی، برگزاری و اجرای امکانات رفاهی و آگاهی بخشی به اعضا برای آشنایی با قوانین و مصوبات تازه و حمایت اعضا در امور مالیاتی گام برمی دارد.

 

سایت : www.feedunion.ir

ایمیل: info@feedunion.ir

کانال تلگرام: https://telegram.me/IFIA2017

شماره واتس اپ اتحادیه: ۰۹۹۲۰۱۰۷۰۲۲

آدرس: تهران، میدان توحید، ابتدای خیابان ستارخان، کوچه اکبریان آذر، پلاک ۵۳، واحد ۷

شماره تلفن: ۱۵-۶۶۵۷۲۶۱۴                          

نمابر: ۶۶۹۳۲۷۸۸

ساعت کار اتحادیه: از شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰